سوالات متداول

سؤالات متداول

اگر پاسخ سوال شما در لیست زیر نبود با ما تماس بگیرید..!!

کاربن چگونه کار می کند؟

در حال حاضر در حال ساخت صرافی غیر متمرکز هستیم و تا زمان راه اندازی نسخه پایانی شما می توانید سفارش خود را از طریق واتساپ ارسال نمایید تا بقیه مراحل با شما اونجا نهایی بشه، سفارشات رو به صورت ۲۴ ساعته در حال انجام هستیم به گونه ای که در کمترین زمان ممکن ارز درخواستی شما به کیف پولتان انتقال داده شود.

چطور به کاربن اعتماد کنیم؟

خب قبول داریم که تو دنیای امروز اعتماد به هیچ کس و هیچ چیزی راحت نیست، در حال حاضر که امکان ارائه خدمات به صورت p2p رو نداریم باید ارزهای شما به صورت مستقیم از حساب خودمان انتقال دهیم ولی به زودی با راه اندازی شبکه ای جامع تراکنش ها و قیمت های متقاوتی خواهید داشت و امکانات زیادی رو در تلاشیم که فراهم کنیم، پروژه کاربن یکی از پروژه های وبطور است که با سال ها فعالیت در زمینه طراحی سایت و مشاوره های گوناگون موفقیت های زیادی رو بدست آورده و با توجه به رزمه ما این اطمینان رو به شما خواهیم داد که جای اطلاعات و پول شما امنه.

چرا کاربن ای نماد (نماد اعتماد) نداره؟

طبق اعلام مرکز توسعه تجارت الکترونیکی در حال حاضر و تا زمان تدوین قوانین حوزه ارزهای دیجیتال، به سایتهای فعال در زمینه مبادلات ارزهای دیجیتال، ای نماد تعلق نمی گیرد.

هزینه استفاده از خدمات کاربن چند است؟

خدمات گوناگونی مانند محصولات در سایت موجود است ولی اصلی ترین خدمت ما خرید و یا فروش ارز دیجیتال است که بابت هر معامله ۰/۵درصد از مبلغ به عنوان کمیسیون محاسبه میشود.

قیمت ارزها چگونه محاسبه میشود؟

ارزها همگی قیمت مشخص و رنج قیمت مشخصی در هر بازه زمانی دارند که از پیچیدگی موضوع کم میکند.

از ما بپرسید

اگر نتوانید سؤال خود را در اینجا بیابید ، می توانید از ما بپرسید ، لطفا سؤال خود را ارسال کنید ، ما در کمتر از ۲۴ ساعت به شما پاسخ خواهیم داد.